STARTUP WEEKEND ŽILINA

26.10.2022

Obľúbený hackathon sa vracia.

Cez víkend od 11. – 13. novembra 2022 budú  priestory Biznis centra Poštová 1 v Žiline patriť profesionálom, nadšencom, expertom, ale aj tým, ktorí majú to najdôležitejšie, a to je myšlienka na biznis ktorí chcú vybudovať. To najlepšie však je – súčasťou Startup Weekend Žilina môžeš byť aj ty! 

Intenzívny 54-hodinový hackathon plný inovácií, kreativity a networkingu opäť privíta účastníkov s novými nápadmi na produkty, služby či projekty. Počas troch dní dostanú priestor na zloženie tímu, realizáciu nápadu, vytvorenie prototypu a následnú možnosť odprezentovať svoj projekt porote zloženej z úspešných podnikateľov a investorov.

Piatok večer a nedeľné popoludnie sú určené aj širokej verejnosti, ktorá má príležitosť podujatie spoznať, vypočuť si prezentácie nápadov – a nakoniec v Nedeľu vidieť kam sa tímy s realizáciou nápadov dostali. Nedeľa je zakončená hodnotením poroty, ktorá hodnotením vopred známych kritérií – customer validation, execution & design, business model vyberie víťazné tímy. 

Bohatý program plný príležitostí, ktoré len tak nezažiješ

Podľa spoluorganizátora Daniela Harcek je podujatie jedinečné kombináciu sprostredkovaných skúseností od mentorov a sústredením úsilím na pracu:  “Je to vzácna možnosť získať spätnú väzbu od úspešných z praxe. Veď kto poradí lepšie, ako tí, ktorí si tým už preskákali? Účastníci sa môžu tešiť aj na Lean canvas workshop, ktorý poskytne metodický rámec na prácu počas tak krátkého času. Rovnako How to pitch workshop, ktorý ich naučí ako pripraviť prezentáciu ktorá zaujme investorov. Mimo iného podujatie prináša nové priateľstvá, kontakty a biznis vzťahy. Veríme že aj tohto roku sa nájde dostatok účastníkov s ambíciou pretaviť ideu na živý projekt.” 

Lístky je možné zakúpiť na:  https://event.techstars.com/event/cE3x7TnmDq …  počet miest je limitovaný! S použitím kódu EARLYSWZA22 do konca októbra je možné získať  25% zľavu.